עבירות מין

עבירות מין הן עבירות בעלות קונוטציה מינית והן עבירות אשר מבוצעות בניגוד לרצונו של הקורבן. קיימות כל מיני עבירות מין כמו לדוגמא: עבירות שבהן התוקף חושף בעיניי הקורבן מראות מיניים לא הולמים, עבירות אשר מתבססות על מגע גופני לא רצוני, אמירות בוטות בעלות אופי סקסיסטי ועוד.

• אונס – עבירה שמתבצעת במקרים הבאים: ללא הסכמה מצד האישה, כשהאישה היא קטינה (מתחת לגיל 14), תוך הסכמה שהושגה באופן לא כשיר (מצב של עילפון, מרמה), תוך ניצול של לקות שכלית או מחלת נפש. מאסר על אונס נע בין 16 ומגיע עד 20 בנסיבות מחמירות.
• בעילה אסורה בהסכמה – עבירת מין זו מתייחסת למצב בו הגבר שוכב עם אישה בהסכמה אך ההסכמה איננה כשרה בעיניי מערכת המשפט. בעילות אלה מתרחשות במצבים הבאים: בעילת קטינה בניצול יחסי מרות, קיום יחסי המין עם קטינה מתחת לגיל 16 ושקטינה זו איננה נשואה לבועל, בעילת אישה תוך כדי ניצול יחסי מרות או באמצעות הבטחה שקרית לנישואין. מאסר זה נע בין 3 עד 5 שנים.
• מעשה סדום – עבירות מין מתייחסות לביצוע מעשים מיניים דרך פי הטבעת של האדם או דרך הפה שלו. מעשים אלו נחשבים לעבירה במקרים הבאים: אדם מעל גיל 16 תוך ניצול בתלות או יחסי מרות, ניצול בגיר ביחסי מרות, כשמעשים אלו נעשים באדם מעל גיל 14 אך מתחת לגיל 16.
• מעשה מגונה – כל עבירות המין לכל סוגי הפעילויות המינית שאינם בעילה כאשר היא מבוצעת ללא הסכמה של שני הצדדים.

עבירות מין – מציאת עורך דין.

במידה והינכם נאשמים ב עבירות מין מכל סוג שהוא מומלץ לא לחכות ולפנות לעורך דין אשר מתמחה בפלילים. עורך דין מומחה יוכל לאפשר לכם להגן על עצמכם באופן ראוי והולם.

אם אינכם מצליחים למצוא עורך דין אשר מתמחה בפלילים בכלל ועורך דין שמתמחה בעבירות מסוג עבירות מין בפרט ניתן לערוך סקר שוק, לברר אודות עורכי הדין השונים שישנם, לוודא מהו הוותק שלהם.